Lázně Aurora

cena od 7 990 Kč termín: 31.10.2017 délka: 7 dní (zájezd č. 482742)

7 - denní zájezd

Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně.
Vlastní Wellness Centrum s bazénem.
Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska.
Novinka. NEMO tour TIP.

Pobyt Lázeňský koktejl s 5 procedurami, pobyt 7 dní/6 nocí, pobyty PO-NE, ÚT-PO nebo PÁ-ČT (po dohodě i v jiné dny...), 6x polopenze, atraktivní pobyt v lázních správně namíchaný z koupelí a masáží, ochucený lázeňskými oplatky.

Moderní lázeňský komplex Aurora se nachází v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět, asi 1 km od historického centra Třeboně. Lázně jsou známé především díky jedinečné přírodní slatině, která se používá ve formě koupelí a zábalů. Lázeňský dům disponuje moderním BALNEOPROVOZEM, ve kterém jsou poskytovány veškeré procedury: slatinné koupele a zábaly, bylinné, uhličité i perličkové koupele, rúzné druhy masáží, vířivé koupele horních a dolních končetin, elektroléčebné procedury, pohybové terapie, parafínové zábaly, akupunktura, plynové injekce, oxygenoterapie a inhalace.
K dispozici je nekuřácká restaurace s letní terasou v příjemném prostředí s výhledem do lázeňského parku, bary, obchody, luxusní a moderně zařízené Wellnesscentrum Aqua viva s plaveckým bazénem (25 m) s mírně slanou vodou a mnoha vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, vířivky, chrliče, vodní hřib), parní kabina, sauna, vibrosauna, squash, fitness a bowling. Součástí centra jsou také masážní lůžka "Dry Jet" a "Hydro Jet" na mechanickou masáž. Dále k dispozici kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, úschovna kol a půjčovna elektrokol.
Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní nebo v depandancích - přilehlých penzionech vzdálených cca 10-15 minut chůze. Na stravu a lázeňské služby - procedury se dochází do lázní Aurora.

Poznámka - důležité: doporučujeme lékařskou konzultaci s obvodním lékařem o vhodnosti absolvování relaxačního programu resp. přivézt lékařskou zprávu o aktuálním zdravotním stavu (u osob starších 70 let je to povinné). Pobyt s domácími zvířaty není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti (za poplatek). Procedury jsou poskytovány osobám nad 18 let.

Starobylé město Třeboň leží v typické malebné jihočeské krajině. Díky velkému množství vodních zdrojů je často nazýváno „městem rybníků“ a „krajem zrcadel“. Lázeňské kolonády, rozlehlé parky, slavný rybník Svět, renesanční zámek, historické jádro města s hradbami...to vše dohromady tvoří neopakovatelnou atmosféru. Více najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: hotel

Pokoje Superior - bez balkonu, 2- lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, ledničkou, telefonem, TV, rádiem.
Některé pokoje superior s balkonem (za příplatek, na dotaz). Pokoje mohou být nabízeny také jako jednolůžkové.
Možnost ubytování v depandancích - okolních penzionech s docházením na stravu a lázeňské služby - procedury do lázní Aurora.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 10,00 hod.

Stravování: polopenze

Stravování v lázeňských jídelnách: polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované ze 6 menu + salátový bufet + 1 nápoj. Ostatní nápoje za úhradu. V den příjezdu je strava bez možnosti výběru.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

3 850 Kč
Základní cena od 3 850 Kč

Zlatá Hvězda

Česká republika, Třeboň
Výhodná poloha 4* hotelu v historickém centru Třeboně. Vlastní Wellness Centrum. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. Konopná masáž a koupel. NEMO tour TIP. Wellness pobyt s konopím - polopenze , pobyt 4 dny/3 noci, během víkendu ČTVRTEK - NEDĚLE…
termín: 23.10.2017 délka: 4 dny
4 990 Kč
Základní cena od 4 990 Kč

Zlatá Hvězda

FirstMinute
Česká republika, Třeboň
Výhodná poloha 4* hotelu v historickém centru Třeboně. Vlastní Wellness Centrum. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. NEMO tour TIP. Vánoční Pohoda v Třeboni s částečnou masáží a výletem do Vídně , pobyt 4 dny/3 noci s polopenzí. Hotel Zlatá Hvězda****…
termín: 22.12.2017 délka: 4 dny
4 620 Kč
Základní cena od 4 620 Kč

Lázně Aurora

Česká republika, Třeboň
Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně. Vlastní Wellness Centrum s bazénem. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. Novinka. NEMO tour TIP. Pobyt Harmonie s 4 procedurami, pobyt 4 dny/3 noci, pobyty NE-ST, PO-ČT, ÚT-PÁ nebo…
termín: 23.10.2017 délka: 4 dny

Nabízí

NEMO tour

NEMO tour

Partyzánská 24
17000 Praha
telefon: 266 710 776

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Brno 14 °C
Karlovy Vary 12 °C
Náměšt nad Oslavou 12 °C
Ostrava 14 °C
Pardubice 13 °C
Plzeň 13 °C
Praha 12 °C
Praha-Kbely 12 °C

Základní informace

Česká republika

Česká republika
Hlavní město: Praha
Počet obyvatel: 10 741 138
Měna: CZK
Rozloha: 78,863 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://ceska-republika.vasezajezdy.cz/zajezdy/trebon-lazne-aurora-lazensky-koktejl-6-noci-482742/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://ceska-republika.vasezajezdy.cz