Lázně Aurora

cena od 10 990 Kč termín: 18.07.2018 délka: 7 dní (zájezd č. 482742)

7 - denní zájezd

Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně.
Vlastní Wellness Centrum s bazénem.
Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska.
Novinka. NEMO tour TIP.

Pobyt Lázeňský koktejl se 7 procedurami, pobyt 7 dní/6 nocí, pobyty PO-NE, ÚT-PO, ST-ÚT, ČT-ST nebo PÁ-ČT, 6x polopenze, atraktivní pobyt v lázních správně namíchaný z koupelí a masáží.

Moderní lázeňský komplex Aurora se nachází v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět, asi 1 km od historického centra Třeboně. Lázně jsou známé především díky jedinečné přírodní slatině, která se používá ve formě koupelí a zábalů. K dispozici je nekuřácká restaurace s letní terasou v příjemném prostředí s výhledem do lázeňského parku, bary, obchody, luxusní a moderně zařízené WELLNESS CENTRUM AQUA VIVA - bazénový komplex včetně plaveckého bazénu se slanou vodou (25 m), dětské brouzdaliště, různé vodní atrakce, tobogán, solária, sauna, parní kabina, squash, fitness a bowling. Centrum AQUA VIVA je přístupné i pro veřejnost. RELAXAČNÍ CENTRUM s procedurami se nachází přímo v objektu: slatinné koupele a zábaly, různé druhy masáží, elektroterapie i laserová terapie, parafínové zábaly, rehabilitační plavání atd. K dispozici také kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, úschovna kol a půjčovna elektrokol. Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní, nebo v přilehlých penzionech vzdálených cca 10-15 minut chůze.
Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní nebo v depandancích - přilehlých penzionech vzdálených cca 10-15 minut chůze. Na stravu a lázeňské služby - procedury se dochází do lázní Aurora.
Koupání: aquapark AQUA VIVA - bazénový komplex včetně plaveckého bazénu se slanou vodou (25 m), dětské brouzdaliště, různé vodní atrakce, tobogán, solária, sauna, parní kabina. Rybník Svět – koupaliště.

Poznámka - důležité: doporučujeme lékařskou konzultaci s obvodním lékařem o vhodnosti absolvování relaxačního programu resp. přivézt lékařskou zprávu o aktuálním zdravotním stavu (u osob starších 70 let je to povinné). Pobyt s domácími zvířaty není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti (za poplatek). Procedury jsou poskytovány osobám nad 18 let.

Starobylé město Třeboň leží v typické malebné jihočeské krajině. Díky velkému množství vodních zdrojů je často nazýváno „městem rybníků“ a „krajem zrcadel“. Lázeňské kolonády, rozlehlé parky, slavný rybník Svět, renesanční zámek, historické jádro města s hradbami...to vše dohromady tvoří neopakovatelnou atmosféru. Více najdete v sekci "Popis destinace".

Ubytování: hotel

Pokoje Superior - bez balkonu, 2- lůžkový pokoj se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, TV+SAT s rádiem, bezpečnostní schránky, WiFi, balená voda Bonaqua 1,5 l.
Některé pokoje superior s balkonem (za příplatek, na dotaz). Pokoje mohou být nabízeny také jako jednolůžkové.
Apartmá KLASIK s balkonem, dvoupokojové, obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV+SAT s rádiem, župany, WiFi, balkon. Maximálně 3 osoby, na dotaz v CK.
Apartmá DELUXE, třípokojové apartmá, obývací pokoj a 2 ložnice, samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV+SAT s rádiem, DVD, župany, pantofle, WiFi, klimatizace, bez balkonu nebo s balkonem (2 různé ceny - na dotaz v CK). Maximálně 5 osob.
Možnost ubytování v depandancích - okolních penzionech s docházením na stravu a lázeňské služby - procedury do lázní Aurora.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 10,00 hod.

Stravování: polopenze

Stravování v lázeňských jídelnách: polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované z 6 menu + salátový bufet + 1 nápoj. Ostatní nápoje za úhradu. V den příjezdu je strava bez možnosti výběru.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

5 660 Kč
Základní cena od 5 660 Kč

Lázně Aurora

Česká republika, Třeboň
Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně. Vlastní Wellness Centrum s bazénem. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. Novinka. NEMO tour TIP. Pobyt Harmonie s 4 procedurami, pobyt 4 dny/3 noci, pobyty NE-ST, PO-ČT, ÚT-PÁ nebo…
termín: 19.07.2018 délka: 4 dny
11 700 Kč
Základní cena od 11 700 Kč

Lázně Aurora

Česká republika, Třeboň
Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně. Vlastní Wellness Centrum s bazénem. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. Novinka. NEMO tour TIP. Pobyt SENIOE PLUS s 10 procedurami, pobyt 7 dní/6 nocí, pobyty PO-NE, ÚT-PO, ST-ÚT,…
termín: 18.07.2018 délka: 7 dní
6 600 Kč
Základní cena od 6 600 Kč

Lázně Aurora

Česká republika, Třeboň
Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně. Vlastní Wellness Centrum s bazénem. Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska. Novinka. NEMO tour TIP. Pobyt CHUŤ TŘEBONĚ s 4 procedurami, pobyt 4 dny/3 noci, pobyty NE-ST, PO-ČT, ÚT-PÁ nebo…
termín: 19.07.2018 délka: 4 dny

Nabízí

NEMO tour

NEMO tour

Partyzánská 24
17000 Praha
telefon: 266 710 776

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Brno -6 °C
Karlovy Vary -5 °C
KUNOVICE -6 °C
Náměšt nad Oslavou -6 °C
Ostrava -5 °C
Pardubice -3 °C
Plzeň -5 °C
Praha -4 °C
Praha-Kbely -4 °C

Základní informace

Česká republika

Česká republika
Hlavní město: Praha
Počet obyvatel: 10 741 138
Měna: CZK
Rozloha: 78,863 km2

Místopisy

  • Krkonoše

    Krkonoše se svým vrcholem Sněžkou (1602 m n. m.) jsou nejvyšším pohořím republiky. Jižní okraje území a nejznámější turistická střediska patří do ochranného pásma národního…

  • Jižní Čechy

    Příroda jižních Čech je velmi rozmanitá. Kromě typických rovinatých území s množstvím rybníků a rašelinišť, lemovaných hustými lesy a rozlehlými loukami, zde nalezneme i drsnější…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://ceska-republika.vasezajezdy.cz/zajezdy/trebon-lazne-aurora-lazensky-koktejl-6-noci-482742/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://ceska-republika.vasezajezdy.cz