LÁZNĚ LUHAČOVICE

cena od 2 590 Kč termín: 20.01.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 493279)

8 - denní zájezd

Lázně Luhačovice mají více jak 300letou lázeňskou tradici. Jsou největšími lázněmi na Moravě a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Luhačovickým lázním vtiskl neopakovatelnou tvář slovenský architekt Dušan Jurkovič. Nádhernou ukázku jeho umění představuje dnešní lázeňský hotel Jurkovičův dům. Atmosféru dotvářejí četné hotely a vily různých architektonických stylů, kolonáda a rozlehlý park. Jedinečné přírodní léčivé minerální prameny řadí Luhačovice mezi evropskou špičku v lázeňské léčbě dýchacích cest. Zvolte si pro svůj pobyt akciovou společnost Lázně Luhačovice. Jsme lázeňskou jedničkou v Luhačovicích! Ve své správě máme nejznámější minerální pramen Vincentku a 9 dalších. Luhačovice inspirovaly hudebního skladatele Leoše Janáčka, který zde pravidelně pobýval a tvořil. Naše společnost každoročně pořádá Festival Janáček a Luhačovice, který patří mezi prestižní hudební akce České republiky. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku. Skýtají mnoho možností kulturního i sportovního vyžití. Nechte se zlákat malebností a pestrostí Luhačovic. Dopřejte si dovolenou plnou zážitků, na kterou nezapomenete.

Luhačovice nabízejí jedinečné bohatství – přírodní léčivé prameny. Luhačovické minerální vody mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající proplynění volným oxidem uhličitým. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 a 14°C. Jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě. Pomáhají při lázeňské léčbě dýchacího ústrojí, pohybového ústrojí, trávicího ústrojí, oběhového ústrojí, cukrovky i rekondici po onkologické léčbě. Využívají se k pitné kúře, inhalačním procedurám a k uhličitým koupelím. Ročně se provádí na 80 000 přírodních uhličitých koupelí a bezmála 200 000 inhalací minerální léčivé vody. Nejznámějším luhačovickým léčivým pramenem je Vincentka. Vincentka je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice. Její účinek přímo z pramene je ovšem nenahraditelný. Dalšími prameny jsou Aloiska, Ottovka, Pramen MUDr. Františka Šťastného, Pramen Nový jubilejní a Nová Janovka a také jsou zde prameny využívané k balneologickým účelům a k těm patří Nová Čítárna, Elektra, Jubilejní a Vladimír.

Ubytování: hotel

Hotely:

V Lázních Luhačovice je hned několik možností ubytování. Vyhovuje-li Vám více hotelové ubytování, určitě si vyberete takové, které Vám svým stylem nejlépe sedne - ať už lidovou secesi slavného slovenského architekta Dušana Jurkoviče či luxusní wellness hotel. V ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu najdete největší a nejmodernější wellness centrum v Luhačovicích. Hotel vznikl spojením tradice a moderní architektury. Původní historická budova po rekonstrukci neztratila nic ze stylu a atmosféry 30. let minulého století. Nová část hotelu reprezentuje současnou generaci nejmodernějších lázní. Hotel Jurkovičův dům**** se nachází na nejhezčím místě v Luhačovicích. Tento unikátní architektonický skvost ve stylu lidové secese je zasazen do malebného parku a leží v centru lázní u lázeňské kolonády. Hotel vám nabídne veškerý komfort i příjemnou relaxaci. Lázeňský hotel Palace**** získal prestižní certifikát EuropespaMed udělovaný Evropskou asociací lázní. Splnil tak náročné podmínky stanovené legislativou a požadavky na kvalitu poskytovaných léčebných služeb. Lázeňský hotel Morava***superior nabízí komfortní ubytování v zrekonstruovaných pokojích. Prostorný hotelový komplex sestává ze čtyř vzájemně propojených budov. Hotel Dům B. Smetany**** je impozantní budova postavená v secesním stylu. Před hotelem se nachází krásná Bruselská fontána. Garni hotel Jestřabí*** je typickou ukázkou architektury D. Jurkoviče. Historický ráz budovy podtrhuje i stylový interiér. A v roce 2018 budete již moci objednávat pobyty v hotelu Riviera***, který nově vznikne rekonstrukcí oblíbeného penzionu.

Vily:

Vila Alpská růže**** je charakteristickou ukázkou architektury tzv. alpského stylu, který určoval podobu luhačovických lázní ve druhé polovině 19. století. Dnes poskytuje luxusní ubytování na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Studia a apartmá jsou zařízena replikami dobového nábytku a vybavena malou kuchyňkou. Romantická Chaloupka**** vznikla v roce 1902 přestavbou Kuchyňského domu z roku 1851. Dnešní podoba vily je výsledkem komplexní opravy v letech 1995 – 1997. Exteriér i interiér odpovídá původnímu architektonickému záměru Dušana Jurkoviče. Vila pod lipami stojí přímo v centru lázní, v klidném prostředí uprostřed lázeňského parku. Příznivci tenisu ocení polohu Vily pod lipami vedle antukových tenisových kurtů.

Penziony:

Nachází se zde hned 6 penzionů a sice Vepřek, Póla, Myslivna, Forst, Taťána a Plzeň. Penziony Vepřek a Póla nabízejí pohodlné ubytování v klidné části v blízkosti centra města a do lázeňských zařízení se z nich pohodlně dostanete procházkou lázeňským parkem. Penzion Myslivna disponuje pokoji s výhledem do lázeňského parku, má atraktivní polohu u lázeňské kolonády a do lázeňských zařízení se z něj rovněž dostanete procházkou lázeňským parkem. Penzion Forst stojí v klidné části v centru města, penzion Taťána se nachází na nové pěší zóně a Plzeň stojí v klidné městské části.

V naší CK si můžete objednat jak ubytování tak i různé balíčky jako například léčebné pobyty, relaxační pobyty, wellness pobyty a další.

* V CK si můžete rezervovat libovolný termín. Ceny ubytování (bez nebo s procedurami) v konkrétních ubytovacích zařízeních s požadovanou stravou Vám zašleme po obdržení Vaší poptávky.

* Ceny se odvíjí od termínu, typu ubytovacího zařízení, zvoleného typu stravování a případných procedur.

* Změna služeb a cen je vyhrazena.

Stravování: snídaně

-snídaně
-možnost polopenze či plné penze

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

6 550 Kč
Základní cena od 6 550 Kč

Jizerské hory, poznávací dovolená - Hotel Pytloun

Česká republika, Jizerské hory
Popis : Pohodová poznávací dovolená s turistikou pro každého Poloha: Pytloun Hotel*** Liberec s elegantně zařízenými pokoji a vlastní restaurací se nachází nedaleko centra města Liberec, v regionu Jizerské hory. Děti : Hotely Pytloun jsou přátelské k dětem. V zahradě hotelu je pro děti připraven dětský…
termín: 15.07.2018 délka: 7 dní
3 990 Kč
Základní cena od 3 990 Kč

Horský hotel Čeladenka

LastMinute
Česká republika, Beskydy
V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál "Lesní…
termín: 19.01.2018 délka: 3 dny
2 340 Kč
Základní cena od 2 340 Kč

Luhačovice, Harmonie H288 - MINIRELAX

LastMinute
Česká republika, Zlínský kraj
Hotel se nachází na okraji lázní Luhačovice, v údolí říčky Olšavy. Nedotčená příroda s čistým ovzduším, venkovní rozlehlý areál a ideální docházková vzdálenost do centra lázní i k Luhačovické přehradě, jsou hlavními přednostmi této lokality. Hotel je svou polohou, šíří služeb a vybavením, vhodný pro…
termín: 19.01.2018 délka: 3 dny

Nabízí

GATTOM - M.T.G. s.r.o.

GATTOM - M.T.G. s.r.o.

Ostravská 557
73541 Petřvald
telefon: 608701703

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Brno -6 °C
Karlovy Vary -5 °C
KUNOVICE -6 °C
Náměšt nad Oslavou -6 °C
Ostrava -5 °C
Pardubice -3 °C
Plzeň -5 °C
Praha -4 °C
Praha-Kbely -4 °C

Základní informace

Česká republika

Česká republika
Hlavní město: Praha
Počet obyvatel: 10 741 138
Měna: CZK
Rozloha: 78,863 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://ceska-republika.vasezajezdy.cz/zajezdy/lazne-luhacovice-493279/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://ceska-republika.vasezajezdy.cz