Karlovy Vary

cena od 8 390 Kč termín: 12.08.2018 délka: 7 dní (zájezd č. 502096)

7 - denní zájezd

pobyt v lázních s výlety

Plzeň - Karlovy Vary - Bečov nad Teplou - Mariánské Lázně - Svatošovské skály - hrad Loket - Valeč 

Synonymem západních Čech jsou bezesporu Karlovy Vary, lázně s bohatou tradicí. Vydejte se s námi do míst, kde čerpali sílu tak slavné osobnosti jako J. W. Goethe, L. van Beethoven či K. H. Borovský. Ubytováni budeme v hotelu Esplanade v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády. Pojeďte s námi do Karlových Varů a objevte léčivou sílu zdejších termálních pramenů.

Ubytování: hotel ***

Ubytování je zajištěno v hotelu Esplanade II*** (depandance hotelu Jessenius) ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.

Stravování: polopenze

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře menu - strava se podává v restauraci hotelu Jessenius, 100 m od hotelu Esplanade

Doprava: autokarem

nástupní a svozová místa zdarma Praha, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Pardubice, Hradec Králové

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Ráno odjezd směr západní Čechy. Plzeň, prohlídka pivovaru Pilsner Urquell, seznámení s autentickými místy, moderní stáčírna, historické pivovarské sklepy, ochutnávka piva. Odjezd do Karlových Varů , kde budeme po 6 nocí ubytováni v lázeňské části.
2. den:Procházka a seznámení s lázněmi Karlovy Vary, které byly založeny ve 14. století Karlem IV. Prohlídka městské památkové rezervace (historické stavby, lázeňské domy, kolonády…). Odpoledne individuální volno, možnost lázeňských procedur v hotelu Jessenius.
3. den:Procházka a dále lanovkou na rozhlednu Diana nad Grandhotelem Pupp. Exkurze do skláren Moser (muzeum, huť). Individuální volno, lázeňské procedury, další možnosti vycházkových cest na nádherné vyhlídky - Jelení skok, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV.
4. den:Celodenní výlet do okolí. Bečov nad Teplou, hrad a barokní zámek s unikátním románským relikviářem sv. Maura, druhá nejcennější památka po korunovačních klenotech. Mariánské Lázně plné léčivých pramenů, prohlídka významných památek města a lázní – Park Boheminium (dokonalé makety významných českých památek), historické lázeňské domy, novobyzantský kostel Nanebevzetí P. Marie, Zpívající fontána. 
5. den:Karlovarské Vřídlo a Vřídelní podzemí - pochozí lávka v řečišti Teplé, proces pokameňování suvenýrů vřídelní vodou (Karlovarská růže), divoké vývěry termominerální vody, sbírky sintrů a vřídlovců. Individuální volno, lázeňské procedury.
6. den:Výlet do oblasti Svatošských skal, impozantní skalní město na levém břehu Ohře a prohlídka hradu Loket na skalnatém ostrohu nad mohutným meandrem řeky. Návrat do Karlových Varů, individuální volno. 
7. den:Po snídani se s lázeňským městem rozloučíme a cestou domů navštívíme barokní skvost na úpatí Doupovských hor Valeč, exteriér zámku, barokní park s historickým skleníkem, hrázděné domy.


Podobné zájezdy v této destinaci

6 390 Kč
Základní cena od 6 390 Kč

Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny

Německo, Františkovy Lázně
Podrobně navštívíme oblast západočeských lázní, před 150 lety mondénní centrum Evropy, dnes již krásně restaurovaná lázeňská města i přírodní rarity, vřesoviště a rašeliniště, zajímavé hrady. V Německu si prohlédneme romantickou oblast plnou bizarních skal a hradů Franckého Švýcarska i nádherné lesy…
termín: 04.08.2019 délka: 6 dní
6 880 Kč
Základní cena od 6 880 Kč

Krakonoš

Česká republika, Mariánské Lázně
Klidné místo obklopené přírodou, přitom v dosahu centra a lázeňského dění. Bazén zdarma. Blízko kabinové lanovky, dančí obory a známého parku miniatur Boheminium. Vlastní Balneoprovoz včetně solné jeskyně. NEMO tour TIP: až 30% sleva na některé vybrané procedury, 20% sleva na návštěvu miniaturparku…
termín: 17.02.2019 délka: 6 dní
2 990 Kč
Základní cena od 2 990 Kč

Krakonoš

Česká republika, Mariánské Lázně
Klidné místo obklopené přírodou, přitom v dosahu centra a lázeňského dění. Bazén zdarma. Blízko kabinové lanovky, dančí obory a známého parku miniatur Boheminium. Vlastní Balneoprovoz včetně solné jeskyně. NEMO tour TIP: až 30% sleva na některé vybrané procedury, 20% sleva na návštěvu miniaturparku…
termín: 17.02.2019 délka: 4 dny

Nabízí

IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Slezská 69
13000 Praha 3
telefon: 224942149

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Brno 11 °C
Karlovy Vary 7 °C
KUNOVICE 14 °C
Náměšt nad Oslavou 9 °C
Ostrava 13 °C
Pardubice 6 °C
Plzeň 4 °C
Praha 9 °C
Praha-Kbely 7 °C

Základní informace

Česká republika

Česká republika
Hlavní město: Praha
Počet obyvatel: 10 741 138
Měna: CZK
Rozloha: 78,863 km2

Místopisy

  • Krkonoše

    Krkonoše se svým vrcholem Sněžkou (1602 m n. m.) jsou nejvyšším pohořím republiky. Jižní okraje území a nejznámější turistická střediska patří do ochranného pásma národního…

  • Jižní Čechy

    Příroda jižních Čech je velmi rozmanitá. Kromě typických rovinatých území s množstvím rybníků a rašelinišť, lemovaných hustými lesy a rozlehlými loukami, zde nalezneme i drsnější…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://ceska-republika.vasezajezdy.cz/zajezdy/karlovy-vary-502096/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://ceska-republika.vasezajezdy.cz